Akademia zdrowia powstała z myślą o Tobie.

Wielu ludzi twierdzi, że aby uzyskać wymarzoną sylwetkę trzeba dużo trenować, inni są zwolennikami stosowania diet a jeszcze inni zabiegów spa. Otóż jak zwykle prawda leży po środku i aby cieszyć się zdrowiem należy utrzymywać odpowiedni poziom aktywności fizycznej, przestrzegać racjonalnego odżywiania dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz zapewnić odpowiedni poziom regeneracji i redukcji czynników stresogennych. Co więcej najistotniejszym elementem jest świadomość.

Wielu klientów korzysta z pomocy trenerów personalnych, dietetyków, masażystów. W takiej sytuacji brakiem efektów ciężko obarczyć kogokolwiek bo tak naprawdę ciężko zdiagnozować co jest przyczyną gdyż każda z podjednostek uważa, że nie popełniła błędu. To właśnie główny powód założenia Akademii Zdrowia.

Założona została przez Bartosza Kroplewskiego absolwenta wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Instruktora kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem, funkcjonalnego trenera medycznego oraz masażystę I i II stopnia. Współautora publikacji Polskiej Akademii Nauk „Wpływ odżywek białkowych w diecie alergików” oraz prowadzącego serię wykładów na temat racjonalnego odżywiania u osób aktywnych.

 

„ Pracując z klientami zauważyłem, że często największą barierą jest otwarcie się przed trenerem, żywieniowcem lub terapeutą. Musimy powiedzieć, że mamy za dużo tłuszczu, za mało mięśni, że nasze ciało nie jest jędrne, że mamy różnego rodzaju schorzenia/urazy/choroby, co nie jest łatwe. Ludzie boją się pokazywać swoich słabości, boją się mówić o swoich problemach a przecież bez podstawowych informacji nie jesteśmy w stanie im pomóc. Zawsze staram się podejść indywidualnie do każdego z klientów. Zależy mi na osiągnięciu założonych celów. Zajmując się wszystkimi aspektami rekreacji, klient nie musi „otwierać się” przed kilkoma osobami. Wystarczy, że raz powie czego ode mnie oczekuje i zaczynamy podróż w kierunku wyznaczonego celu. Zdaje sobie sprawę z tego, że mimo doświadczenia w branży i ciągłego rozwoju istnieje jeszcze wiele kwestii, które przewyższają moje kompetencje. Dlatego w przypadkach w których nie jestem w stanie sam przeprowadzić odpowiedniego programu kieruje klienta do specjalistów z którymi współpracuje. Tak aby klient miał profesjonalną opiekę i osiągnął cel w najszybszy i jednocześnie najbezpieczniejszy sposób…”

Akademia Zdrowia powstała z myślą o Tobie. Daje Ci możliwości osiągnięcia CELU. Oferujemy treningi personalne, grupowe, plany i porady żywieniowe, masaże klasyczne, ajurwedyjskie oraz szkolenia. Wszystko po to abyś mógł czuć się pewnie podążając drogą do wyznaczonego celu pod okiem specjalistów.